Tvorba internetových stránek, levně, rychle. Tvorba webových stránek Rožmitál pod Třemšínem. Tvorba webových stránek Březnice. Tvorba webových stránek Příbram. Tvorba webových stránek Milín. Tvorba webových stránek Rokycany. Tvorba webových stránek Strakonice. Tvorba webových stránek Písek. Tvorba webových stránek Tábor. Tvorba webových stránek České Budějovice. Tvorba webových stránek Plzeň. Tvorba webových stránek Středočeský kraj. Tvorba webových stránek Jihočeský kraj. Tvorba webových stránek Plzeňský kraj. Tvorba webových stránek pro podnikatele, malé podniky, soukromníky, začínající firmy. SEO optimalizace stránek pro vyhledávače. Navýšení návštěvnosti stránek. Zvýšení zisku na internetu. Sociální sítě a jejich propojení. Správa stránek. WWW. Webdesign.

O nás

 

Tvorba webových stránek

Naše společnost se zabývá tvorbou webových stránek, převážně v lokalitách Příbram, Dobříš, Plzeň, Sedlčany, Tábor, Písek, Strakonice, Rožmitál pod Třemšínem a Březnice. Vytváříme drobné vizitky, nebo komplexní webová řešení pro mladé, nebo malé podnikatele a soukromníky. 
Snažíme se vždy vyhovět potřebám a přáním klientů, proto s našimi službami získáte jak velkou (desktopovou) verzi stránek, tak také užší, pro mobilní zařízení uzpůsobenou verzi stránek a to zdarma.
Lze se také domluvit na specifických možnostech stránek, v tomto případě se však prodlužuje doba dodání, která u běžného modelu trvá týden, někdy i na několik měsíců.

Díky předem definovaným možnostem vzhledu (upravitelným co do obrázků, tak také barevného schématu), jsme schopni vytvořit vždy jedinečný vzhled stránek a navíc také za co nejnižší cenu, která u nás začíná na 1 000 Kč. Tato cena se ovšem neodráží na kvalitě odvedených služeb, právě naopak. Díky použití co nejmenšího množství zdrojového kódu Vám nabízíme spolehlivé řešení problémů.

V současné době máme připravena tři rozvržení stránek, která nejlépe odpovídají potřebám současného trhu, nejmodernější rozvržení stránek, které používáme také my, je tzv. Parallax web, který se hodí pro menší sdělení, kdy je kladen důraz na osobní jednání před tím elektronickým, v tomto rozvržení nabízíme jednu obsahovou stránku, druhou stránku s fotogalerií a třetí stránku s kontaktním formulářem a dalšími kontaktními údaji.

Dalším modelem k výběru je easy, tato šablona nabízí typičtější několikastránkové, rozvržení, obsahující všechny moduly jako parallax + jednu textovou stránku navíc. Tento model se hodí pro podnikatele, kteří chtějí na svých stránkách představit jak svou firmu, tak také své produkty.

Posledním v současné době nabízeným modelem, je klasik, jenž obsahuje moduly, jako šablona easy + modul aktualit, které je možno třídit do kategorií a nadefinovat si aktuality i měsíc dopředu. Díky chytrému řešení se na stránkách začnou zobrazovat až v době, kdy to budete opravdu potřebovat. Tento model se již hodí pro větší firmy

 

Předdefinované vzhledy

V současné době nabízíme tyto tři předdefinované vzhledy, všechny plně funkční v internetových prolížečích a také na mobilních zařízení

 

Proč právě naše služby?

  • Nízká cena i s nasazením na web po dobu jednoho roku, tento termín je možno za příplatek prodloužit.
  • Naše stránky jsou dělány modulárně, což znamená že v případě nutnosti si můžete dokoupit do redakčního systému modul na odesílání mailů, tzn. platíte si jen za to, co ve skutečnosti použijete.
  • Rychlost vytvoření stránek. Pošlete poptávku, po té si ji společně probereme u nás v kanceláři, případně elektronicky, a po podpisu smlouvy máte do jednoho týdne hotové stránky i s nasazením na webu.
  • Intuitivní správa obsahu, kterou zvládne každý uživatel wordu. Snadno si nahrajete na stránky vlastní obrázky, případně pozměníte text.
  • Vlastní e-maily ve formátu info@vasedomena, vasejmeno@vasedomena apod.

reference

 

 

Již jsme se podíleli na několika úspěšných projektech.

 


Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

(http://www.sbrez.cz)

Kompletní webové stránky vyšší odborné školy a střední odborné školy v Březnici s vlastní administrací. Projekt obsahuje moduly fotogalerie, aktuality, projekty, pedagogický sbor. aj.


Sbrez

 

 

Fotografka Eva Bahenská

(http://bahenska.com)

Webová prezentace místní fotogravky Evy Bahenské s vlastní administrací obsahující fotogalerii a obsahové stránky.


 

 

Westernový ranč Podolí

(http://www.rancpodoli.cz/)

Webové stránky westernového ranče Podolí na Šumavě, obsahující obsahové části, galerii, kontaktní formulář a také formulář pro objednání letního tábora.


 

 

Dílny Rožmitál

(http://mi-ba.cz)

Webová prezentace místní firmy Dílny Rožmitál, obsahující obsahové sekce, fotogalerii, vyskakovací okno a také formulář s možností zaslání životopisu.


 

 

Informace

 

 

Responzivní zobrazení

Stránky, námi vytvořené, zobrazíte jak na počítači, tak také na mobilním zařízení a to se zachováním konzistence stránek i funkcí.

Desktopové zobrazení Mobilní zobrazení

 

Ceník služeb

Název služby Cena
Stránky easy 1 000 Kč
Stránky parallax 1 500 Kč
Stránky klasik 2 000 Kč
Zařízení hostingu a domény na jeden rok 1 000 Kč
Prodloužení hostingu a domény na jeden rok 1 000 Kč

 

Co nabízíme?

Statistiky

Zasílání měsíčních statistik přístupů na stránky

Cena pořízení

Nízká cena pořízení

Komunikace

Komunikativnost během budování projektu a po něm

Jednání

Férové jednání

Zálohy webu

Stahování záloh jednou měsíčně

Vícejazyčné verze

Možnost tvorby vícejazyčných webů

Newsletter

Modul pro rozesílání hromadných zpráv

Propojení sociálních sítí

Kvalitní propojení se sociálními sítěmi

Rychlost

Rychlé jednání a dokončení projektu

Správa webu

Jednoduchá úprava obsahu stránek

Administrativní účty

Více účtová správa stránek

Řešení problémů

Převedeme Vaše nápady na použitelná řešení

Bezpečnost

Bezpečný systém správy obsahu tak jako i zabezpečené stránky proti napadením

Vylepšení existujících stránek

Vylepšení Vašich současných stránek

SEO

Zvýšení navštěvnosti

Sociální sítě

Optimalizace pro vyhledávání

Kontakt

Líbí se Vám naše nabídka,

nebo se jen chcete na cokoli poptat?

Nebo nám můžete zavolat

Majitel společnosti: +420 606 686 896
Hlavní programátor: +420 774 364 551